Maze: The Source Code

Maze: The Source Code
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze: The Source Code, daha önce oynamış olduğunuz labirent oyunlarından çok daha farklı ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Maze: The Source Code, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir labirent oyunu. Fakat bu labirent bildiğiniz labirentlerden biraz farklı. Çünkü bu labirent aslında bir kaynak kodu. Sahibi olduğunuz kaynak kodları bir virüs tarafından hackleniyor ve sizin göreviniz de bu virüsü temizleyerek verilerinizi kurtarmak. Fakat virüsü temizlemek için labirentdeki çıkış yolunu bulmalısınız.

Eğlenceli ve farklı bir oynanışa sahip olan oyunda kendinizi gerçek bir programcı gibi hissebiliyorsunuz. Eğer verileri kurtarmayı başarırsanız sisteminiz düzeliyor. Kurtaramazsanız yeniden denemek bedava. Elinize kuvvet!

Rastgele oluşturulan labirentler içerisinde oynayacağınız oyunda karakteri kontrol etmek için ekranın sol altındaki joystick'i kullanmalısınız. Yapısı gereği diğer labirent oyunlarından farklı olan Maze'i Android akıllı cihazlarınıza hemen indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR