Mermaid's Newborn Baby Doctor

Mermaid's Newborn Baby Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mermaid's newborn Baby Doctor, çocuk yaştaki oyunseverlere hitap eden, sevimli bir bebek bakma oyunu.

Mermaid's Newborn Baby Doctor, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir çocuk oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda yeni doğum yapan bir denizkızının bebeğine bakmakla görevlendiriliyoruz.

Oyundaki bebeği bakmakla gerçek hayatta bir bebekle ilgilenmek arasında bir fark yok. Yapımcılar her türlü detayı düşünüp oyuna başarılı bir şekilde aktarmışlar. Oyunda bebeğin altını temizliyoruz, besliyoruz, gerektiğinde banyo yaptırıyoruz ve sevimli kıyafetler giydiriyoruz. Açıkçası bunları yapmak bir yetişkin için çok keyifli olmayabilir fakat çocuklar için eğlenceli bir deneyim olacaktır.

Mermaid's Newborn Baby Doctor'da bebeğin bakımı esnasında kullanabileceğimiz çok sayıda bakım aleti bulunuyor. Taraklar, fırçalar, süngerler, havlular, sağlık ürünleri ve kişisel bakım ürünleri bu eşyalar arasında sayılabilir.

Oyunun en dikkat çekici yanları arasında sevimli grafikleri ve ses efektleri bulunuyor. Oyundaki tüm modellemeler çocukların seveceği türde hazırlanmış. Oyunda çocukları olumsuz etkileyebilecek hiçbir hiçbir uygunsuz öğe yok. Eğer çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesi için bir oyun arıyorsanız Mermaid's Newborn Baby Doctor ideal bir seçenek olabilir.

YORUMLAR