Metal Shooter (Android)

Metal Shooter

Metal Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metal Shooter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Metal Shooter eğer eskiden atari salonlarında oynadığınız klasik aksiyon oyunlarını özlüyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Metal Shooter, bize Metal Slug gibi retro oyunlarda yaşadığımız eğlenceyi mobil cihazlarımız üzerinde yaşama imkanı veriyor. Oyunumuzun ana kahramanı olan Condor, Maddog adlı düşmanına ve hizmetindeki ordusuna karşı dünyayayı kurtarabilmek için savaş açıyor ve biz bu savaşta ona yardımcı olarak aksiyon içerisine dalıyoruz.

Metal Shooter side scroller türünde bir aksiyon oyunu. Yani oyunda bir platform oyununda olduğu gibi ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve düşmanlarımızla savaşıyoruz. Kahramanımız farklı silahları da kullanabilmekte. Oyun boyunca düşman askerlerinin yanısıra helikopterler ve tanklar gibi farklı savaş araçlarıyla da çarpışmaktayız.

Metal Shooter renkli ve kaliteli 2 boyutlu graifklere sahip. Oyunun aksiyon dozu da bir hayli yüksek. Metal Shooter'ın vakit geçirmek için ideal bir seçenek olduğunu söyleyebilriiz.

YORUMLAR