METAL SLUG ATTACK 1.0.2 (Android)

METAL SLUG ATTACK

METAL SLUG ATTACK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG ATTACK mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savunma - saldırı oyunudur

METAL SLUG ATTACK taktiksel bir oynanışı bol aksiyonla birleştirmeyi başarabilen bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan METAL SLUG ATTACK, geçtiğimiz dönemde yayınlanan METAL SLUG DEFENSE'in daha geliştirilmiş ve daha zengin bir içeriğe kavuşturulmuş versiyonu olarak düşünülebilir. METAL SLUG ATTACK'da bir yandan düşmanlarımızın askeri üslerine saldırarak ele geçirmeye, diğer yandan işgal edilen askeri üslerimizi geri almaya çalışıyoruz. Bu iş için de farklı METAL SLUG kahramanlarının yanısıra tank ve helikopter gibi savaş araçlarından oluşan ordumuzun gücünü kullanmaktayız.

METAL SLUG ATTACK oynanış olarak bir kendi topraklarınızı koruduğunuz bir kale savunma oyunu ile düşman topraklarına saldırdığınız strateji oyunlarının karşımı olarak tanımlanabilir. Oyun boyunca düşman güçleriyle çarpışırken hangi biriminizi ne zaman kullandığınız, birimlerinizin özel güçlerini nasıl kullandığınız savaştaki başarınızı belirliyor. Savaşlar esnasında düşman güçlerini yok ettikçe sahip olduğunuz birimleri geliştirebilmeniz ve güçlendirebilmeniz mümkün.

METAL SLUG ATTACK, klasik METAL SLUG oyunlarındaki retro grafik yapısını, ses efektlerini ve müzikleri koruyor.