Mia Online 1.2.1 (Android)

Mia Online

Mia Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlara katılacağız.

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve şu sıralar geniş bir ilgi ile karşılaşan Mia Online tamamen ücretsiz bir mobil oyundur.

Görsel efektler ile desteklenen yapımda oyuncular kendi karakterlerini yaratacak ve gerçek zamanlı olarak savaşlara katılacaklar. Aksiyon MMORPG oyunu olarak adından söz ettiren yapımda oyuncular mobil cihazlarında sürükleyici bir oynanışa sahip olacaklar. 3D içeriklere sahip olan yapımda diğer uluslara karşı mücadele vereceğiz.

Büyüleyici 3D açık dünyası ile oyunculara zengin ve geniş bir atmosfer sunan yapım ses efektleri ile de kusursuz görünüyor. Oyuncular kazandıkları mücadeleler sonrasında kilitli öğeleri açabilecek ve karakterleri için bu öğeleri kullanabilecekler. Sınırsız özelleştirme ile oyuncular orta çağ savaşlarına özgü kostümler ve görünümler elde edecekler. Gerçek zamanlı olarak dünyasının dört bir yanından gerçek oyuncular tarafından oynanabilecek olan mobil rol oyununda benzersiz çok sayıda görev ve hızlı seviye atlayabilmemiz için de çok sayıda yaratık yer alacak.

Mia Online tamamen ücretsiz bir mobil rol oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR