Mini Ninjas

Mini Ninjas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Ninjas ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Mini Ninjas boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil ninja oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Mini Ninjas'da bir grup küçük ninja dostumuzun hikayesi konu alınıyor. Oyunda herşey kudretli bir ejderhaya ait antik bir kalıntının çalınmasıyla başlıyor. Ejderha kendisine ait olan kalıntıyı geri getirmeleri için küçük ninja dostlarımızdan yardım istiyor ve biz de bununla birlikte heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz.

Mini Ninjas'ta kötü niyetlere sahip olan samuraylara karşı savaş vermekteyiz. Hedefimize doğru ilerlerken önümüze çıkan engellere dikkat etmeli ve doğru zamanlamayla zıplamalıyız. Bir yandan da ninja yeteneklerimizi kullanarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyunda ilerledikçe panda ve tilki gibi çeşitli hayvanları özgürleştirebiliyoruz. Özgürleştirdiğimiz hayvanlar bize yeni yetenekler kazandırarak oyunda ilerlememizi kolaylaştırıyorlar.

Mini Ninjas'ta 4 farklı kahramandan birini seçebiliyoruz. 4 kahraman da kendine has yeteneklere sahip ve bu da oyunda çeşitlilik yaratıyor. Bu sayede oyun kendisini tekrar oynatıyor.

YORUMLAR