Monster Kingdom 2

Monster Kingdom 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Monster Kingdom 2, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Mobil cihazlar için geliştirilen rol yapma oyunlarının büyük bir kısmını artık canavarlar oluşturuyor desek yanlış olmaz sanıyorum.

Oyunda canavar krallığı saldırı altındadır ve Gremble adı verilen bazı gizemli yaratıklar bir anda nereden çıktıkları belli olmayan bir şekilde krallığı işgal etmeye başlamlışlardır. Peki bu kötülüğün arkasında kim vardır ve sizden ne istiyorlar? İşte bütün bu soruların cevaplarını bulmak ve bu saldırıyı durdurmak yalnızca sizin elinizde.

Bunun için de öncelikle bu sevimli görünümlü canavarları toplayıp eğitmeniz gerekiyor. Daha sonra da eğittiğiniz canavarlarınızdan çok güçlü bir ordu kurmalısınız. Tıpkı Pokemon'daki gibi burada da canavarlarınız eğitim kazandıkça ve güçlendikçe dönüşüyorlar.

Oyunu isterseniz tek başınıza hikaye modunda çevrimdışı olarak oynayabiliyorsunuz. Fakat bana hikaye modu yetmiyor, ben çevrimiçi diğer oyunculara karşı da savaşmak istiyorum diyorsanız, oyunda bunu da yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca bununla birlikte çeşitli turnuvalar ve liglerde oynayarak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.

Oyun rol yapma oyunu olduğu kadar strateji oyunu da diyebilirim çünkü kullanabileceğiniz yüzlerce yetenek, eşya ve güçlendiriciyi belli bir taktik ile kullanırsanız, çok daha rahat kazanabilirsiniz.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, Monster Kingdom 2'yi indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR