Monster Warlord 1.2.7 (Android)

Monster Warlord

Monster Warlord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Warlord, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların oynayabileceği popüler bir toplanabilir kart oyunudur.

Monster Warlord, büyük oyun firmalarından olan Gamevil tarafından geliştirilen popüler bir toplanabilir kart oyunudur. CCG olarak bilinen kart oyunları arasında bulabileceğini en iyilerden biri olmayı başaran Monster Warlord milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.

Pokemon'a oldukça benzeyen oyunda bazı farklılıklar da bulunuyor. Eğer Pokemon yada diğer kart oyunlarından herhangi bir tanesini oynadıysanız, oyunun genel işleyişi ile ilgili bilgiye sahipsiniz demektir. Oyunun aynı kategoride yer alan diğer oyunlardan farkı ise savaşlarda arkadaşlarınızdan yardım isteyebilmek ve farklı canavar kartlarını bir araya getirerek daha güçlü canavar sahibi olabilmek.

Kendi destenizi oluştururken ister oyun parası isterseniz gerçek para ile alışveriş yapabilir ve yeni kartlar satın alabilirsiniz. Bunun dışında verilen görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Ateş, Su, Hava, Toprak, Karanlık ve Işık olmak üzere 6 farklı kart türü
  • 2 farklı canavar kartını birleştirerek yeni ve daha güçlü canavarlar oluşturma
  • Her canavara özel yetenekler
  • Büyük canavar savaşları
  • Liderlik sıralaması
  • Diğer oyuncular ile savaşma

Bir kart oyunundan beklediğiniz tüm özelliklere sahip olan Monster Warlord'u eğer kart oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa, ücretsiz olarak indirerek mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR