Moon Knight Fantasy Wallpaper 1.0.0 (Android)

Moon Knight Fantasy Wallpaper

Moon Knight Fantasy Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moon Knight Fantasy Wallpaper yüksek kaliteli bir canlı duvar kağıdıdır

Moon Knight Fantasy Wallpaper sunduğu yüksek kaliteyle öne çıkan ve etkileşimli bir yapıya sahip olan bir canlı duvar kağıdıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı olan Moon Knight Fantasy Wallpaper fantastik bir tema kullanılarak hazırlanmış. Duvar kağıdında ekranımızda karanlık bir şovalye görüntülenmekte. Şovalye önceden büyük bir savaşın gerçekleştiği, şimdi ise ıssız bir toplu mezarlığa dönüşmüş olan bir savaş alanı üzerinde tek başına durmaktadır ve elinde devasa bir kılıç ile sancak taşımaktadır. Şovalyenin arkasında ay parlarken savaş alanı üzerinde ürpertici bir sis dolanıyor. Üzerinde büyülü yazılar bulunan bir taş ve tek bir mum duvar kağıdında yer alan diğer öğeler.

Moon Knight Fantasy Wallpaper'ın çoğu özelliği etkileşimli olarak tasarlanmış. Şovalyemizin vücudu boşta dururken doğal bir şekilde sallanıyor. Şovalyenin kafasına dokunduğunuzda sizinle konuşmaya başlıyor, gözleri parlıyor veya gülmeye başlıyor. Arka plandaki ay parlayıp sönükleşmekte. Gökyüzündeki bulutlar rastgele yaratılıyor ve hareket ediyorlar. Bunun yanında mum ışığı titriyor ve havada kuzgunlar uçuşuyor.

Moon Knight Fantasy Wallpaper özellikleri göz önüne alındığında oldukça başarılı bir canlı duvar kağıdı.

YORUMLAR