Clean Master

Clean Master

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 478,636
 • DOSYA BOYUTU 20.6 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Cheetah Mobile

Clean Master, Windows PC ve Android telefonlar için hızlandırma, temizleme programından çok daha fazlası.

Clean Master İndir

Clean Master, ücretsiz bilgisayar temizleme ve hızlandırma programı. Gereksiz (çöp) dosyaları silme, PC hızlandırma, gizlilik temizleyici, dosya kurtarma, otomatik güncelleme, artık dosyaları otomatik temizleme, dosya ve klasörleri tamamen silme, tarayıcı otomatik temizleme, sürücü güncelleme ve sürücü sorunlarını çözme gibi harika özelliklere sahip bir Windows programı Clean Master. Clean Master PC ve Clean Master Android APK olarak ücretsiz indirilebiliyor.

Clean Master, bilgisayarlarını dikkatli kullanmayı seven ve bulduğu her fırsattı perfonmansı düşmesin diye temizlik yapan kullanıcılar için geliştirilen bir bilgisayar temizleme programı. Temizleme ile birlikte bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayan Clean Master, tamamen ücretsiz olarak sunulan harika bir program.

Aynı kategorideki benzer mobil uygulamaların tasarımına benzer şekilde geliştirilen Clean Master'ı kullanmak için herhangi ekstra bir şey bilmeniz gerek yok. Kolay anlaşılır arayüzü ile birlikte tek tuşa basarım kullanma olanağı sunan program, bilgisayarınızda biriken tüm gereksiz (junk) dosyaları silmeniz yardımcı oluyor.

Eğer bilgisayarınızı düzenli kullanmıyorsanız bu gereksiz dosyalar zamanla birikerek hem bilgisayarınızı nyavaşlamasını sağlıyor hem de bilgisayarınızın diskinde gereksiz yer kaplıyor. Ben titiz kullanıyorum ben de gereksiz dosya yoktur diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü gereksiz dosyalar bilgisayarınızın farklı bölümlerinde zaman içerisinde siz istemeseniz bile birikebiliyor. Özellikle Chrome, Firefox ve benzer tarayıcıları uzun süre temizlemeden kullandıysanız, tarama işleminden sonra çıkacak olan gereksiz dosya boyutuna siz bile şaşıracaksınız.

Tarayıcılar, sistem önbelliği, web önbelleği, ses ve videolar, kayıt defteri dosyaları içerisinde bulunan tüm junk dosyalarını silmenizi sağlayan program, standart bir bilgisayar kullanıcısının bilgisayarında bile ortalama olarak 2 GB'dan fazla çıkıyor. Çıkan bu gereksiz dosyaları tek bir tuşla silebilmek ise oldukça güzel.

Bilgisayarlarınızı düzenli olarak temizleyerek hızlı ve performansı yüksek bir şekilde kullanmak istiyorsanız, fakat yapacağınız diğer işlemler için üşeniyorsanız Clean Master'ı ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Clean Master PC İndirmek İçin 7 Neden

 • Gereksiz (Çöp) dosyaları temizleme: Clean Master'ın gelişmiş sistemi 1000'den fazla programı tarar. Bilgisayarınızın depolama alanını tamamen boşaltmak için sistemde kalan gereksiz (artık, çöp) dosyaları tek bir tıklamayla temizleyebilirsiniz.
 • PC hızlandırma: Sistem gecikmesine veda edin! Tek bir tıklama ile gereksiz başlangıç programlarını durdurabilir, önyükleme süresini hızlandırabilir ve sistem ve ağ ayarlarını akıllıca optimize edebilirsiniz.
 • Gizlilik temizleyici: Tek bir tıklama ile 6 tip gizlilik riskini ortadan kaldırabilirsiniz. İzinsiz giriş yapanları engelleyin ve izleme önleme özelliğiyle riskli tarama (webde gezinme) kayıtlarını kaldırın.
 • Sürücü güncelleme: Driver Booster, 5.000.000'dan fazla aygıt ve sürücünün taranması ve sorunların giderilmesini sağlar. Kısaca PC sürücü sorunlarını kolayca çözebilirsiniz.
 • Akıllı otomatik temizleme: Gerçek zamanlı bildirimler ve gereksiz dosyaları otomatik temizleme
 • Tek tıkla performans artırma: Gecikmeyi önlemek için sistem ve ağ ayarlarını akıllı optimize eder.
 • Dosya parçalayıcı: Hassas ve silinmeyen dosya ve klasörlerin içeriğini kurtarılamayacak şekilde güvenle silme