Mortal Blade 3D 1.1 (Android)

Mortal Blade 3D

1.1
Mortal Blade 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mortal Blade 3D, şövalye olarak savaştığınız kaliteli bir Android oyunu.

Mortal Blade 3D, Android platformuna özel çıkış yapan yüksek kalitede detaylı grafikler içeren kılıç savaşı oyunu. Ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren yapımda kralın ölümüyle topraklarımızı ele geçiren karanlık yönetimin karşısında duran cesur bir şövalyenin yerine geçiyoruz. Kılıcımızı halkımızı zulümden kurtarmak için sallıyoruz.

Yenilikçi kontrol sistemine sahip olmasıyla küçük ekranlı telefonlarda dahi keyif veren oynanış sunan Mortal Blade Türkçe adıyla Ölümcül Kılıç oyununda topraklarımızı saran kötülerin karşısına dikilip teker teker öldürüyoruz. Teker teker dememin sebebi; Oyunda kılıç savaşları birebir oluyor. Karşımızdakini kanlara boğduğumuzda kılıç ve kalkanı çok daha iyi kullanan, açık noktasını bulmakta güçlük çektiğimiz daha çetin bir savaşçıyla yüz yüze geliyoruz. Tabii ki kontrol ettiğimiz şövalye de güçleniyor.

Tek kişilik modda 3 farklı zorlu düzeyinde oynanabilen 200’den fazla bölüm içeren (savaş alanları gerçekten güzel tasarlanmış) oyun ücretsiz ancak satın alınabilir öğeler içerdiğini de belirteyim.

YORUMLAR