Mother of Myth Season II

Mother of Myth Season II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mother of Myth Season II güzel grafiklere sahip bir mobil rol yapma oyunudur

Mother of Myth Season II oyunculara fantastik bir hikaye ve göze oldukça hoş görünen grafikler sunan ve bu içeriği bolca aksiyon ile birleştiren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Mother of Myth Season II'de hikaye serinin ilk oyununun kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda tanrılar ve titanlar arasındaki savaş konu alınıyordu. Mother of Myth Season II'de de tanrıların titanlar ve titanların emrindeki canavarlar ile savaşması için görevlendirdiği bir kahramanı yönetiyoruz. Titanlarla mücadele edebilmek için bize verilen tanrısal güçlerden yararlanıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Mother of Myth Season II'de gerçek zamanlı bir savaş sistemi mevcut. Diablo tarzı hack and slash mekaniklerine sahip savaş sisteminde standart saldırının yanısıra özel yeteneklerimizi kullanıyoruz ve düşmanlarımıza yüksek hasar veriyoruz. Yeteneklerimizi kullandıktan sonra yeteneklerimizin tazelenmesi için belli bir süre beklememiz gerekiyor. Bu nedenle oyunda taktiksel bir yapı da mevcut.

Mother of Myth Season II'yi dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz diğer oyuncularla birlikte bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabilirsiniz. Bunun yanında oyunda yer alan PvP modu arenaya çıkarak diğer oyuncularla çarpışmanıza da imkan veriyor. Mother of Myth Season II'nin grafiklerinin tatmin edici kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Görsel efektler ve karakter modellemeleri göze hoş görünüyor.

YORUMLAR