Moto Fire 1.0.2 (Android)

Moto Fire

Moto Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moto Fire, Android tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon ve beceri odaklı bir motosiklet oyunu.

Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz beceri odaklı bir motosiklet oyunu arıyorsanız Moto Fire ilginizi çekebilir. Çok iddialı bir oyun olmasa da vakit geçirmek için ideal bir seçenek. Oyundaki yegane amacımız motosikletimizi kontrollü bir şekilde ilerletmek ve mümkün olduğunca uzağa gitmek.

Mümkün olduğunca uzağa gitmek kulağa kolay bir amaç gibi gelse de yol almaya çalıştığımız platformları gördükten sonra işlerin göründüğü gibi olmadığını anlıyoruz. İki boyutlu fizik kuralları üzerine kurulu olan oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş.

Belirttiğimiz gibi iki boyutlu olduğu için çok fazla kafa yormamız gereken bir sistem yok. Sadece motorun dengesini olması gerektiği gibi tutmaya ve platformlar üzerinde dengeli bir şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. Bunu yapmak için ekranın sağ tarafındaki okları kullanabiliyoruz. Sol tarafta yer alan butonlar motorun gaz ve fren tepkilerini yönetmemize olanak sağlıyor. Oyunda farklı sürücü ve motosiklet seçenekleri mevcut. Bunlardan istediğimizi seçebiliyor ve yarışa başlayabiliyoruz.

Oyunda yer alan grafik kalitesi daha gerçekçi olabilirdi fakat bu haliyle de fena durmuyor. Oyuna çizgi roman havası kattığı için ilginç bir konsept bile diyebiliriz. Eğer platform oyunları dikkatinizi çekiyorsa Moto Fire denemeniz gereken seçenekler arasında yer almalı.

YORUMLAR