Motor Hero! 1.0 (Android)

Motor Hero!

1.0
Motor Hero!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motor Hero!, aksiyon odaklı bir motosiklet oyunu olarak öne çıkıyor.

Motor Hero!, Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir motosiklet temalı aksiyon oyunu.

Ücretsiz olmasına rağmen kaliteli detaylarla donatılmış olan bu oyunda sürdüğümüz motosikletle akrobatik hareketler sergileyip en yüksek puanları almaya çalışıyoruz.

Bu hareketleri gerçekleştirebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Karmaşık buton kombinasoynları yerine böylesine basit bir mekanizma kullanılmış olması hoşumuza giden detaylardan biri oldu.

Oyunda ne kadar fazla akrobatik hareket yaparsak o kadar fazla puan topluyoruz. Fakat risk almaktan doğan bazı sorunlar da meydana gelebiliyor. Bu yüzden zamanlamaya son derece dikkat etmemiz gerekiyor.

Kazandığımız puanları yeni motosikletler almak için kullanabiliyoruz. Bunların sadece tasarımları farklı. Yani performans olarak pek bir farkları yok. Beceri ve aksiyon karışımı bir mobil oyun arıyorsanız Motor Hero!'yu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR