Mountain Sniper Shooting 3D 1.2 (Android)

Mountain Sniper Shooting 3D

1.2
Mountain Sniper Shooting 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mountain Sniper Shooting 3D, keskin nişancı tüfeğiniz ile dağlarda düşmanlarınızı öldüreceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunudur.

Mountain Sniper Shooting 3D, yeteneklerinizi konuşturarak tüm düşmanlarınızı öldürmeye çalışacağınız aksiyon dolu bir keskin nişancı oyunudur. Sniper silahınız ile dağlarda düşmanlarınızı hedef alarak vurmaya çalışacağınız oyunun grafikleri biraz basit fakat oynaması eğlenceli.

Keskin nişancı tüfeğiniz ile birlikte pratik yaparak düşmanlarınıza iyi hazırlanmanız gerekiyor. Yoksa onlar sizi hedef alarak vurabilir. Oyunun grafikleri gerçekçi olması için hazırlanmış fakat, yüksek grafik beklentisi olan oyuncuları tatmin etmeyebilir.

Düşmanlarınızı arazi üzerinde görebilmek için ekranın sağ üstünde bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Farklı senaryolar üzerinde oynayacağınız oyunda düşmanlarınızı öldürmek için sınırlı sayıda merminiz bulunuyor.

Keskin nişancılık oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Mountain Sniper Shooting 3D'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR