Mrityu – The Terrifying Maze 1.0 (Android)

Mrityu – The Terrifying Maze

1.0
Mrityu – The Terrifying Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanan Mrityu - The Terrifying Maze, korku kategorisinde iddialı bir mobil oyundur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Mrityu – The Terrifying Maze mobil oyunu hayatta kalma üzerine kurulu korku türünde bir oyundur.

Korku türünde yılın en iyi oyununa aday olan Mrityu – The Terrifying Maze, mobil oyunlar için mükemmel seviyede olan grafikleriyle içinde barındırdığı korku motiflerini en etkin şekilde oyunculara aktarıyor. Mobil cihazlarda bu tarz oyunların nadir olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda Mrityu – The Terrifying Maze oyunu size sıra dışı bir deneyim yaşatabilir.

Oyunun hikayesinde üç arkadaş eski bir zindanda kayıp bir hazinenin olduğunu öğrenirler ve hazinenin peşine düşerler. Ancak hazineye ulaşmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Çünkü hazinenin bulunduğu zindan korkunç hayaletler tarafından lanetlenmiş ve çeşitli tuzaklarla donatılmıştır.

Mrityu – The Terrifying Maze oyununun sunduğu büyülü ve karanlık dünyada tek yapmanız gereken hayatta kalmak ve karanlıkta ilerleyebilmek. Cesur oyuncuların mutlaka kendini denemesi gereken bu oyunu Google Play Strore üzerinden ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

YORUMLAR