Multi Runner

Multi Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multi Runner, birden fazla karakterin kontrolü sağlayarak koşmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Multi Runner, reflekslerinizi ve konsantrasyonunuzu test edebilmeniz için geliştirilmiş ücretsiz bir Android koşu oyunudur. Oyunu oynayabilmek için iyi reflekslere ve konsantrasyona ihtiyacınız var. Eğer hızlı tepkiler veremeyeceğinizi düşünüyorsanız oyunu oynarken biraz zorlanabilirsiniz. Fakat oynadıkça zaman içinde alışabilirsiniz.

Oyun içerisinde birden fazla koşucunun kontrolünü sağlamanız gerekiyor. Koşucuların koşarken yaralanmamaları için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Bu tür oyunlarda olması gerektiği gibi, oyun ilerledikçe zorlaşmaktadır. Seviye arttıkça koşucuların hızı artacak buda kkarakterlerin kontrol ve yönetimini zorlaştıracaktır.

Oyundaki kontrol mekanizması oldukça basit. Ekran beliren ok tuşlarına basarak engellerin üstünden atlayabiliyorsunuz. Fakat dikkat etmeniz gereken birden fazla koşucu olduğu için her koşucuya aynı önemi göstermeniz gerekiyor.

Genel olarak bakıldığında oldukça farklı bir aksiyon oyunu olan Multi Runner, reflekslerinizi test edebilmeniz için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte Multi Runner'ı oynamak isterseniz tek yapmanız gereken oyunu ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR