My Beauty Spa: Stars and Stories 0.1.13 (Android)

My Beauty Spa: Stars and Stories

My Beauty Spa: Stars and Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuaför salonu açacağız.

Şehir kurma oyunu olarak iki farklı mobil platformda karşımıza çıkan My Beauty Spa: Stars and Stories rol oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan My Beauty Spa: Stars and Stories ile oyuncular şehir kuracak, yetiştiricilik yapacak ve eşsiz bir atmosfer ile tanışacaklar. Kusursuz bir güzellik salonu yaratacağımız oyunda müşterilerimizi memnun etmeye çalışacak ve onların mutlu olmalarını sağlayacağız. Oyuncular heyecan dolu bir hikaye eşliğinde yer alacağı mobil rol oyununda kaliteli görseller ile karşılaşacaklar.

Oyuncular müşterilerine kaliteli güzellik ve bakım hizmetleri sunacak, eğlenceli ve karizmatik güzellik uzmanları ile tanışacaklar. Oyuncular kendi malzemelerini kendileri yetiştirecek ve maliyeti düşük seviyede tutmaya çalışacaklar. Arazi satın alarak salonumuzu genişletebilecek ve eğlenceli anlar yaşayabileceğiz. Bazı oyun içi eşyaları gerçek para ile satan yapım Türkçe yapısı ile oyuncuların dikkatini çekecek.

Oyunda TÜRKÇE dil seçeneği de mevcut. 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanan My Beauty Spa: Stars and Stories ücretsiz olarak indirilmeye devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR