My Oasis-Tap Sky Island 1.209 (Android)

My Oasis-Tap Sky Island

My Oasis-Tap Sky Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayvanların ve bitkilerin yer aldığı keyifli bir ada geliştirme oyunudur.

Günlük hayatta sizi dinlendirerek stresinizi azaltacak My Oasis-Tap Sky Island, aksiyon ve macera dolu eşsiz bir simülasyon oyunudur. 

Sevimli bir adada ağaçlar, çiçekler ve hayvanlar ile yeni bir hayat sizleri bekliyor. Küçük bir su kaynağının etrafında gelişen ve büyüyen bu ada da çok eğleneceksiniz. Müzik çalarak hayvanlarla ve bitkilerle etkileşim kurabilir ve hava durumunu kontrol edebilirsiniz. Çalacağınız müzik akorları sayesinde yağmur ve kar yağdırabilirsiniz. Ayrıca geceyi gündüze, gündüzü ise geceye çevirmeniz mümkün. Aksiyon ve maceraya doyacağınız bu oyun ile siz de kendi adanızı kurarak, dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. 

Sürekli olarak geliştirmeniz gereken adanızda fil, zürafa, aslan, kaplan, geyik, tilki, deve ve daha birçok farklı hayvana rastlayabilirsiniz. Kaktüsler, çiçekler ve çeşitli ağaçlar ile süsleyeceğiniz bu minik adada, keyifli bir yaşam sürdürebilirsiniz. 

Android oyun platformundaki en kaliteli simülasyon oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak oyun severlere sunulan My Oasis-Tap Sky Island, hali hazırda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan benzersiz bir oyundur. 
 

YORUMLAR