Ninja Chicken Adventure Island (Android)

Ninja Chicken Adventure Island

Ninja Chicken Adventure Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Chicken Adventure Island, kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun yapısına sahip tamamen ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur.

Ninja Chicken Adventure Island, kontrol edeceğiniz ninja tavuk ile birlikte diğer tavukları tehlikeli köpekten kurtarmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur. Oyundaki haritayı kullanarak tehlikeli köpeğin nerede saklandığı öğrenebilir ve isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak tehlikeli köpekten kurtulmaya çalışabilirsiniz.

Son güncellemesi ile birlikte daha da eğlenceli hale gelen oyunu, arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızdan daha fazla can hakkı talep ederek tehlikeli köpeği yok etmek için daha fazla şans elde edebilirsiniz.

Tablet desteği de bulunan oyunu sahip olduğunu Android tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ninja tavuk ile çıkacağınız macerada, göz ve el kontrolleriniz iyiyse, başarılı olma şansınız daha yüksektir.

Oyunun grafikleri hakkında konuşmak gerekirse, en iyi yanlarından bir iolduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yüksek kaliteli grafikleri sayesinde oynarken oldukça eğlenmenizi sağlayacak olan Ninja Chicken Adventure Island oyununda, Ninja tavuğu öldürtmemeye çalışarak, diğer tavukları da esaretten kurtarabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR