Ninja Mission (Android)

Ninja Mission

Ninja Mission
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Mission, süper ninjalarla kasabayı kurtarma mücadelesi verdiğiniz bir aksiyon oyunu.

Ninja Mission, süper ninja olarak Kungfu vadisindeki ninja kasabasını içerisinde bulunduğu kötü durumundan kurtarmaya çalıştığınız bol hareketli bir Android oyunu.

Çizgi film tarzından görselleri ile dikkat çeken ninja oyununda kasabayı ele geçirmeye çalışan kötülere karşı mücadele veriyorsunuz. Çatı katında karşımıza gelen düşman ninjaları teker teker ortadan kaldırarak görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Süper ninja olarak karşınıza türlü engeller çıkıyor. Ateşlerin üzerinden zıplama, ninja yıldızıyla düşmanları öldürme, kum torbalarının altından geçme gibi tehlikeli hareketler yaparak ilerliyorsunuz. Oyunun en zor noktası engellerin her taraftan çıkabilmesi. Hem arkanızda hem de önünüzde sürekli olarak bizi bitirmekle görevlendirilmiş eğitimli ninjalar çıkıyıyor.

Oyunda soldan sağa doğru akan durmak bilmeyen bir oynanış hakim. Görevleri tamamlamanın yolu ise gözü dört açmaktan geçiyor. Her an her yerden bir engel çıkabiliyor. Basit kaydırma hareketiyle ninja silahlarınızı kullanabiliyor, ölümcül engeller sıyırabiliyorsunuz. Lakin engellerin fazla olması ve çıkış noktalarının belli olmaması yüzünden parmaklarınızı seri bir şekilde kullanmanız şart.

Ninjalı sonsuz koşu oyunu da diyebileceğimiz Ninja Mission’da 40’dan fazla görev bulunuyor. Görevler belli sayıda ninja yıldızı atarak öldürme, belli sayıda atlama ve kayma gerçekleştirme, belli sayıda coin toplama, belli mesafe koşma tarzında hazırlanmış. Görevleri tamamlayarak kazandığınız altınları ise farklı ninjayla oynamak veya avantaj sağlayacak güçlendiriciler almak için harcıyorsunuz.