Ninja Runner 3D (Android)

Ninja Runner 3D

Ninja Runner 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Runner 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu.

Ninja Runner 3D, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun yapı olarak Subway Surfers'ı anımsatsa da kalite ve işleyip olarak daha farklı bir çizgide ilerliyor.

Oyuna girdiğimizde kontrolümüze son derece çevik ve hızlı bir ninja veriliyor. Amacımız önümüzdeki engellere takılmadan mümkün olduğunca fazla ilerlemek ve peşimizden gelen kaplana yakalanmamak.

Engellere takılmamak için hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Neyse ki bu konuda kontroller bize epey avantaj sağlıyorlar. Parmağımızı ekran üzerinde kaydırarak karakterimizi kolayca yönlendirebiliyoruz. Daha önce bu tarz oyunlar oynayanlar için kntrol mekanizması sorun teşkil etmeyecektir.

Oyun 8 bit müzikler ile zenginleştirilmiş. Açıkçası müziklerin grafiklerle pek uyum içerisinde olmadıklarını belirtmem gerekiyor.

Genel olarak bilindik rakiplerinin gerisinde kalan Ninja Runner 3D, ancak yeni bir şeyler denemek isteyenleri cezbedebilir.

YORUMLAR