Ninja Warrior Assassin 3D 1.0.1 (Android)

Ninja Warrior Assassin 3D

Ninja Warrior Assassin 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Warrior Assassin 3D, aksiyon odaklı oyunlardan hoşlanan oyunseverlere hitap ediyor.

Ninja Warrior Assassin 3D, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda verilen suikast görevlerini başarıyla gerçekleştirmeye ve arkamızda hiçbir iz bırakmamaya çalışıyoruz.

Bu görevleri gerçekleştirmemiz için kontorlümüze son derece çevik ve güçlü bir ninja veriliyor. Ölümcül silahlarla donatılmış olan karakterimiz aynı zaman yakın dövüş konusunda da epey tecrübeli. Tamamlamamız gereken görevler içerisinde yüzme, zıplama, koşma, kılıç kullanma gibi farklı beceriler gerektiren atraksiyonlara giriyoruz.

Kullanabileceğimiz silahlar arasında samuray kılıcı, shuriken ve diğer türden silahlar bulunuyor. Oyunda kullanılan grafikler ücretsiz olmasına rağmen tatmin edici bir kaliteye sahip. Yer yer bazı eksikler olsa da bu eksikler çok fazla göze batmıyor. Grafiklere ek olarak ses efektleri de oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde.

Açık dünya oyunlar oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir seçenek peşindeyseniz ve biraz da uzakdoğu kültürüne merakınız varsa Ninja Warrior Assassin 3D'yi denemenizi tavsiye ediyorum.