Nonsense Fall 1.0 (Android)

Nonsense Fall

1.0
Nonsense Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nonsense Fall, Ketchapp'ın Android platformuna ücretsiz sunduğu yeni oyunu.

Nonsense Fall, Ketchapp’ın Android platformuna ücretsiz sunduğu reflekslerinizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz oyunlar arasında. Işıl ışıl detaylı görselleriyle dikkat çeken oyunda bir kaos ortamı hakim ve hayatta kalmayı başarmış tek kişi olarak oradan oraya koşuşturmaca içerisindeyiz.

Ketchapp’ın sabrımızı ölçen oyunları arasında en yenisi olan Nosense Fall’da uzaylıların şehre inmesi sonucunda başlayan kaos ortamından çıkmaya çalışan birini kontrol ediyoruz. Hayatımıza son vermek için büyük uğraş içerisinde olan uzaylıların havadan gelen saldırılarını engelleyemiyoruz ancak sağ / sol yaparak savuşturabiliyoruz.

Saldırılardan kaçmak için tek yaptığımız saldırı esnasında ekrana dokunup basılı tutmak. Bunu yaptığımızda karakterimiz birden hızlanarak hayatta kalmayı başarıyor. Karakterimiz sağa / sola şaşırmış şekilde koşarken hayatı pahasına yere düşen paraları da toplaması gerekiyor.

Sınırlı bir alanda geçtiğinden ve değişik aksiyonlar olmadığından bir süre sonra sıkan Nosense Fall, Ketchapp’ın en kötü oyunu olmuş diyebilirim. Farklı karakterlerle oyun renklendirilmeye çalışılmış ancak kısır döngüde olduğumuzdan dediğim gibi kısa süreliğine oynanışta dahi zevk vermiyor.