Noodle Maker 2.1.5 (Android)

Noodle Maker

Noodle Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noodle Maker, çocuklara eğlenceli vakit geçirtmek için tasarlanmış bir makarna pişirme oyunu.

Noodle Maker, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir makarna pişirme oyunu.

Uzakdoğu kültürünün önemli öğelerinden olan noodle yemeğini mobil cihazlarımız üzerinde yapma imkanına sahip oluyoruz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun özellikle çocuklarına hoşuna gidecek türden detaylara sahip.

Oyuna adım attığımızda karşımıza ortalamanın üzerinde kaliteye sahip görseller çıkıyor. Çizgi film atmosferi sunduğu için Noodle Maker, minik oyunseverlerin dikkatini çekmekte zorlanmıyor. Oyundaki temel amacımız mutfak tezgahımız üzerinde bulunan malzemelerden yararlanarak erişte yapmak. Çin orijinli bu yemeği yapabilmek için tezgahımızda farklı tipte soslar ve süsleme malzemeleri bulunuyor.

Noodle'ımızın lezzetli olmasını istiyorsak ocakta pişirme süresine dikkat etmeli ve dibi tutmaması için karıştırmamız gerekiyor. En son olarak da sebze ve sosları katarak noktayı koyuyoruz.

Sonuç olarak çocuklara hitap eden bir oyun olduğu için beklentilerimizi de bu ölçüde tutuyoruz. Başarılı olarak nitelendirebileceğimiz bu oyun özellikle şiddetten uzak bir çocuk oyunu arayan ailelerin hoşuna gidecektir.