Nubs' Adventure 1.4 (Android)

Nubs' Adventure

1.4
Nubs' Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nubs' Adventure eğlenceli bir mobil platform oyunudur

Nubs' Adventure, retro tarzıyla dikkat çeken ve oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Nubs' Adventure'da Nubs adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Oyunda bütün olaylar Red'lerin kahramanımız Nubs'un evini yıkmasıyla başlıyor. Evini kaybeden Nubs'a yardım etmek ve evini yeniden inşa etmesini sağlamak ise bize düşüyor. Neyse ki bu görevde yalnız değiliz, küçük dostumuz Ally ve soluncan dostumu Brute bize maceramız boyunca eşlik ediyor. Hep birlikte farklı dünyaları keşfe çıkıyoruz ve elmasları toplayarak evimizi yeniden inşa ediyoruz.

Nubs' Adventure'da karşımıza ilginç mekanlar çıkıyor. Bu mekanlarda da çeşitli bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bulmacaları çözmek için yardımcılarımız Ally ve Brute'un yeteneklerinden faydalanabiliyoruz. Oyunda bulmacaları çözmenin yanısıra bizi heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları da bekliyor. Hikaye boyunca ilerledikçe ara sahnelerle atmosfer güçlendiriliyor.

Nubs' Adventure'un kontrollerini oyuncular kendi tercihlerine göre yapılandırabilir. Bu sayede oyunu daha rahat oynayabilmeniz mümkün. 4 farklı bölgeyi ziyaret ettiğiniz Nubs' Adventure'un retro grafikleri göze oldukça hoş görünmekte.

YORUMLAR