Nutty Nuts

Nutty Nuts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nutty Nuts, sevimli sincabı kontrol ederek tüm fındıkları toplamaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android atari oyunudur.

Nutty Nuts, özellikle çocukların beğenerek oynayabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur. Oyundaki amacınız fındığı çok seven sevimli sincap Mini ile toplayabildiğiniz kadar fındık toplamak.

Tabi siz fındık toplamaya çalışırken önünüze engeller çıkıyor. Bu engelleri sincap ile zıplayarak atlatmalı ve fındık toplamaya devam etmelisiniz. Oldukça basit bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda hiç bir zorluk yaşamadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı ve kontrolleri kadar renkli grafikleri de oyuncuların beğenisi kazanıyor. Detaylı bir şekilde hazırlanmış dünyada oynayacağınız oyunda usta olmak istiyorsanız biraz zaman geçirmeniz gerekiyor.

Oyunu oynarken engellerin üzerinden zıplamak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Fakat zamanlama oldukça önemli. Bu nedenle dikkat etmelisiniz. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz oyunu Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR