Okul Öncesi Eğitim 1.4.3 (Android)

Okul Öncesi Eğitim

Okul Öncesi Eğitim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    565

  • Üretici

    Minikler Öğreniyor

Okul Öncesi Eğitim, okula başlama yaşı gelmeyen çocuklarınızın küçük bir eğitim almasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android oyunu.

Okul Öncesi Eğitim, henüz okula başlama yaşı gelmeyen fakat bir takım bilgileri öğrenebilecek yaşta olan çocuklarınıza hayvanlar, meyveler, sebzeler, renkler, sayılar ve şekilleri öğretmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android çocuk eğitimi oyunu.

Bu oyunun şüphesiz en çok öne çıkan özelliği Türkçe olmaıs. Bu kategorideki uygulamaların çok büyük çoğunluğu İngilizce olduğu için Türk ve Android kullanıcıları bu tür uygulamalar sayesinde çocuklarına okul öncesinde pek çok yararlı bilgiyi öğretebiliyor.

Her şeyden çok sevdiğimiz minik çocuklarımıza okul öncesinde verilecek olan eğitime destek amaçlı geliştirilmiş olrak düşünebileceğiniz uygulama içerisindeki hem yazılar hem de tüm seslendirmeler Türkçe olarak bulunuyor.

Tasarım açısından oldukça sade olan uygulama ile çocuklarınızın okul öncesi öğrenmesinin çok iyi olabileceği bilgileri mutlaka öğrenmelerini sağlayın.

YORUMLAR