One Finger Death Punch 2.8 (Android)

One Finger Death Punch

2.8
One Finger Death Punch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Finger Death Punch basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil dövüş oyunudur

One Finger Death Punch oyunculara bir kung fu ustası olma imkanı veren bir mobil dövüş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan One Finger Death Punch'da bir çöp adamı kontrol ederek düşmanlarımıza meydan okuyoruz. Oyunda temel amacımız 5 klasik kung fu stilinin ustalarına kazandığımız başarılarla kendimizi kanıtlamak. Bu iş için yakın dövüşün yanında çeşitli silahları kullanmakta da ustalaşmamız gerekmekte. 140 bölümlük oyunda uzun süre bir maceraya atılıyoruz.

One Finger Death Punch içerisinde kahramanımız 40 eşya ve 30 farklı yetenek kullanabiliyor. Bu eşya ve silahlar farklı kombinasyonlarla kullanılabildiği için oyun her oyuncuya özel bir oyun deneyimi yaşatmakta. Oldukça basit kontollere sahip olan oyunda kahramanımızı yönetmek için tek yapmamız gereken düşmanlarımızın bize saldırdığı yöne doğru, doğru zamanlamayla ekrana dokunmak. Eğer düşmanımız saldırı alanımız içerisindeyse onu eleyebiliyoruz. Bazı düşmanlar diğerlerine göre biraz daha dayanıklı. Bu nedenle bu düşmanlara birkaç kere vurmanız gerekebilmekte. Eğer düşmanlar saldırı alanınız dışındaysa ve siz düşmana buna rağmen saldırdıysanız geçici olarak dezavantaj kazanıyorsunuz ve düşmanlarınızdan darbe alabiliyorsunuz.

One Finger Death Punch başlangıçta biraz sıkıcı ve yavaş olsa da oyun ilerledikçe düşman sayısı artıyor ve oyun daha heyecanlı bir hale geliyor.

YORUMLAR