One Man Army 2.11 (Android)

One Man Army

One Man Army
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Man Army, tek kişi olarak düşmanlarla savaşarak onları yenmenizi amaçlayan bir mobil oyun.

İlginç bir savaş oyunu olan One Man Army, sizi tek kişilik bir ordu görerek düşmanlarla savaşmanızı istiyor. Hal böyle olunca oldukça eğlenceli bir savaş olacağını siz de tahmin etmişsinizdir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz One Man Army oyunu, size büyük bir çılgınlık yaptıracak.

Oyun içerisinde yer alan haritadaki tüm kaleleri tek tek savaşarak almanız gerekiyor. Savaşmak için yüzler kişiden oluşan ordunuz yok. Birbirinden güçlü silahlarınız yok. Sadece tek başınasınız! Sadece sizden oluşan tek kişilik orduyla birlikte düşman kaleleri almak zorundasınız. Düşmanların seviye ilerledikçe daha zorlu bir hale geldiğini unutmayın. Kendinizi savunmak için elinizde bir kalkanınız bulunuyor. Bu kalkanı kullanarak düşman birliğinin size fırlattığı okları ve topları engellemek zorundasınız. Eğer yeteri kadar hızlı olamazsanız bu savaşı kaybettiniz demektir!

One Man Army oyununu oynarken oldukça eğleneceksiniz. Özellikle ejderha gibi önemli düşman destekleri geldiğinde heyecandan vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Standart savaş oyunlarına oranla silahları ve düşman birliğiyle oldukça fazla farklılığa sahip olan One Man Army'yi denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR