OneShot: Sniper Assassin Beta 0.5b (Android)

OneShot: Sniper Assassin Beta

OneShot: Sniper Assassin Beta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Belirtilen hedefleri vurmaya çalışacağız.

IO Games Ltd tarafından geliştirilen ve oyunculara ücretsiz olarak sunulan OneShot: Sniper Assassin aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Zengin yapısı ile oyunculara enfes bir aksiyon deneyimi sunacak olan yapımda oldukça zengin bir içerik bizleri bekliyor olacak. Deta bir suikastçiyi canlandıracağımız oyunda birbirinden farklı silahlar ile bize verilen görevleri başarmaya çalışacağız. Gerçekçi 3D grafikler eşliğinde oynayacağımız yapımda keskin nişancı tüfekleri ile suikastlet gerçekleştireceğiz.

Heyecan verici görevlerin yer aldığı oyunda kolay kontroller yer alacak. İsabetli atışlar yapmaya çalışacağımız oyunda herhangi bir internet gereksinimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Farklı misyonlarda farklı görevler yapacağımız oyunda gece ve gündüz döngüsü de yer alacak. Benzersiz çok sayıda silah ile özel etkinliklerde boy gösterecek ve bu alandaki yeteneklerimizi gözler önüne sereceğiz. 

Görsel efektler ile de gerilimi üst seviyeye tırmandıran yapım 50 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. 

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR