Orbital 1 1.0 (Android)

Orbital 1

1.0
Orbital 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harika bir gerçek zamanlı strateji-kart oyunu

Orbital 1, son zamanlarda başarılı işler çıkaran Etermax firmasının geliştirdiği harika bir gerçek zamanlı strateji-kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyunda, çeşitli arenalarda birliklerinizi yöneterek başarılı olmaya çalışıyorsunuz. Oyun deneyimi açısından muhteşem grafiklere ve strateji mantığına sahip Orbital 1'de iyi vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Bir bilim-kurgu evreninde geçen Orbital 1, gerçek zamanlı strateji olmasının yanında bir kart oyunu olmasıyla da dikkat çekiyor. Daha önce Clash Royale veya Titanfall: Assault oynadıysanız bilirsiniz, savaş alanında daha önceden ayarladığınız bir kart destesinden faydalanıyordunuz. Bu oyunda da benzer bir mantık var diyebilirim. Moba oyun mantığını kart oyunu mekaniğiyle birleştirince ortaya Orbital 1 gibi güzel oyunlar çıkıyor.

Oyun iyi bir geliştirici tarafından yapıldığından ilerleyen dönemde yeni güncellemeler kazanacağına şüphemiz yok. Yepyeni kaptanlar ve skinlerle oyunu daha kişiselleştirme imkanı sunacaklarını söyleyebilriiz. Ayrıca, daha fazla stadyum ve yepyeni kartlarla da karşılaşabiliriz.

Orbital 1 Özellikleri:

  • Tüm dünyadan oyuncularla birebir oynama imkan
  • Muhteşem 3D grafikler
  • Kupalar kazanabilme ve yeni gezegenleri keşfedebilme
  • Yaygın, Nadir, Destansı ve Efsanevi kart desteleri

Yepyeni bir oyunla mobil cihazlarınıza farklılık kazandırmak istiyorsanız Orbital 1 oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Ücretsiz olmasının pek çok güzel tarafı var, oyun içi satın alımlar fazla olacağından kendinizi iyi geliştirmelisiniz. Oynamanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR