Ottoman Castle War

Ottoman Castle War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ottoman Castle War'da düşmanlarımızı kahraman askerlerimizi kullanarak yok etmeyi amaçlıyoruz.

Ottoman Castle War, Andorid tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir savaş oyunu. Şanlı ecdadımız Osmanlı'yı konu alan bu oyunda rakip kaleleri ele geçirmeye çalışıyoruz.

Oyundaki kaleler karşılıklı olarak yerleştiriliyor ve ekranın alt bölümünde yer alan askerleri ve özel güçleri kullanarak düşman birimlerini yok etmeye çalışıyoruz. Savaş sahasına sürmek istediğimiz özel güce veya askere tıklamamız yeterli oluyor. Savaş sahasında kim daha fazla askere sahip olursa avantaj o tarafa geçiyor. Oyunun en güzel yönleri arasında şehirlerin gerçeğe uygun olarak seçilmiş olması. Yani savaş sırasında kalemiz Bursa, Adana, Kahramanmaraş gibi Türk şehirlerinde kurulmuş oluyor.

Ottoman Castle War'da yer alan grafikler kaliteli animasyonlara sahip ve görsel olarak oyuncuları tatmin etmeyi başarıyor. Buna paralel olarak ses efektleri de epey etkileyici ve genel atmosfere uyum sağlamakta güçlük çekmiyorlar.

Ottoman Castle War savaş oyunları oynamaktan hoşlanan ve Osmanlı temalı bir oyun oynamak isteyenlerin göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR