Pepee Kiraz Topluyor

Pepee Kiraz Topluyor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pepee Kiraz Topluyor oyunu, Android cihazlarınızda çocukların oynayabileceği harika bir oyundur.

Okul öncesi yaş grubuna ait çocukların severek izlediği bir çizgi film olan Pepee, mobil platformlardaki oyunlarıyla da oldukça beğeniliyor. Minik kahramanımızın eğitici ve eğlenceli dünyasında onun kiraz toplamasına yardım etmeye hazır olun!

Bilindiği üzere Pepee karakterinin doğuşu Anadolu'da konuşma zorluğu çeken bireyler için söylenen 'pepe' sözcüğünden geliyor. Akıllı, tatlı ve haylaz bir çocuk olan Pepee, her bölümde çocukların hayranlıkla izlediği bir karakter haline geldi. Kardeşine olan düşkünlüğü ve ailesine olan bağlılıyla da sevdiğimiz kahramanımız, bu topraklardan çıkan ilk çizgi dizi olma özelliğine de sahip. Dolayısıyla çocukların gelişimine katkı sağlaması mobil geliştiricilerin de ilgisini çekti. 

Pepee Kiraz Topluyor oyunu, birbirinden zor engelleri aşarak kahramanımız Pepee'ye yardım ettiğimiz bir kiraz toplama oyunu. Her yaş grubundan insanın rahatlıkla oynayabileceği oyunu Android telefon veya tabletlerinizden oynayabiliyorsunuz. Pepee'nin kiraz toplamaya çalışırken engellere çarpmaması gerekiyor. Eğlenirken dikkatli olmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Çocukların severek oynayacağına emin olabilirsiniz.

YORUMLAR