Peppa's Bicycle

Peppa's Bicycle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peppa's Bicycle özellikle çocukların severek oynayacağı türden bir yarış oyunu.

Peppa's Bicycle, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyun özellikle çocukların hoşuna gidecek türden özelliklere sahip.

Peppa's Bicycle sadece bir oyun değil aynı zamanda oynayanların zihinsel gelişimini destekleyecek türden bir yapım. Bu bakımdan çocukları için hem eğlenceli hem de eğitici bir oyun arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi diyebiliriz. Çizgi filmlerden fırlamış gibi görünen grafikleri, sevimli karakterleri ve yormayan oyun yapısı ile çocukları kısa sürede favorisi olmaya aday.

Oyunda birbirleriyle yarışan sevimli karakterlerin çekişmeli mücadelelerine tanık oluyoruz. Kontrolümüze verilen karakteri zıplatmak için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Şayet havadayken bir kez daha ekrana tıklarsak karakterimiz bu kez akrobatik bir hareket yapıyor. Mümkün olduğunca uzağa gitmek ve yolculuğumuz esnasında şık hareketler yapmak birincil hedeflerimiz arasında.

Çocuklarınız için eğlenceli ve eğitici bir oyun arayışındaysanız Peppa's Bicycle mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında. Üstelik tamamen ücretsiz.

YORUMLAR