Pet Hair Salon

Pet Hair Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pet Hair Salon, hayvanseverlerin ve evcil hayvanlara ilgi duyan çocukların oynayarak keyifli vakit geçirebileceği bir Android berber oyunudur.

Pet Hair Salon, sevimli ve küçük evcil hayvanların saçlarını istediğiniz gibi şekle sokup boyayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur. Oldukça sade ve basit bir oyun olmasına karşılık renkli ve etkileyici grafikleri sayesinde gözlere de hitap eden Pet Hair Salon'daki göreviniz küçük ve sevimli evcil hayvanların saçlarını yapmak.

Sadece saç yapmakla bitmeyen oyunda hayvanlara duş da aldırıyorsunuz. Aromalı sabunlardan birini seçerek evcil hatvanınızı yıkadıktan sonra saçını yapmaya başlayabilirsiniz. Minik kedi, köpek ve domuzcuğun saçını yapabilmek için önce bir şekil ve tarz belirlemeli ve daha sonra buna göre hareket etmelisiniz. Saçın şeklini belirleyebildiğiniz gibi rengini de siz belirleyebilirsiniz.

Farklı araçlar kullanabileceğiniz oyunda örneğin makas ile petinizin saçlarını kesebiliyorsunuz yada saç kurutma makinesi ile saçlarını kurulayabiliyorsunuz. Oyunun kontrol mekanizması oldukça basit. Bu sayede ufak yaştaki çocukların oynayabileceği oyunlar arasına giriyor.

Çocuklarınız sıkıldığında yada eğlenmek istediğinde onlara Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bu oyunu açarak mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Hatta onlarla birlikte oynayarak ailece hep birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR