Pirate Code Cihaza göre değişir (Android)
Pirate Code
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deniz savaşlarına katılacağız.

Codex7 imzası ile geliştirilen Pirate Code mobil platformda oyunculara aksiyon dolu anlar yaşatıyor. Google Play’de 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanan bvaşarılı yapım mobil aksiyon oyunları arasında yer alıyor.

Orta dereceli grafikleri ve geniş içerikleri ile karşımıza çıkan yapım da gemi savaşlarına katılacağız. Oyuncular birbirinden farklı gemileri deneyimleyebilecek ve rakip oyuncuları batırabilmek için mücadele edecekler. PvP deniz savaşları ile oyuncular eşsiz ateş gücünden faydalanacak ve alışılmışın dışında bir savaş atmosferine dahil olabilecekler. 5’e 5 online deniz savaşlarına katılacağımız Pirate Code adlı yapım da dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz.

Deniz savaşları ile hem ülkemiz hem de farklı ülkelerden oyuncular ile tanışabilecek ve mücadeleye onları da ortak edebileceğiz. Birbirinden farklı görevlerin de yer aldığı mobil yapım da oyuncular uçan hollandalı adlı gemiyi de satın alabilecekler. Buna ek olarak gemilerini kişiselleştirebilecek ve özelleştirebilecekler.

Mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan başarılı yapım 500 binden fazla oyuncusu tarafından ilgiyle oynanıyor. Dileyen oyuncular hemen indirebilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR