Plight of the Zombie

Plight of the Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rollerin tersine döndüğü bir oyun olan Plight of the Zombies'de eli silahlı insanlardan kaçıp hayatta kalmak için karnınızı doyurmanız gerekiyor.

Zombie konulu oyunlar günümüzde bir kedi ve fare hikayesine dönüştü. İnsanlar bu durumda fare gibi kaçarken gittikçe daha sevimlileştirilen Zombie ahalisi bizleri kovalıyor. Bu durum Plight of the Zombie isimli oyunda biraz farklı. Bu sefer bizim Zombie milletinden genç Craig'i oynamamız isteniyor. Herkesin bildiği gibi kafasında birkaç tahtası eksik olan bu canavarlardan Craig, aptal olduğu için karnını doyurma yeteneğinden de yoksun.

Craig'in yürüyeceği rotayı sizin çizmeniz gerekiyor ve sizin yardımınızla minik Zombie karnını doyurmayı başarıyor. Ama işler o kadar da kolay değil. Şehri alt üst eden Zombie felaketinden sonra öfkelenen toplum, eli silahlı bir şekilde sokakları dümdüz edip Zombie avı yarışına giriyor. Aptal bir Zombie çocuğunu yönetirken size Metal Gear Solid oynuyormuş hissiyatı veren bölüm tasarımları oyunseverlere başarılı bir kompozisyon sunuyor. Sizin amacınız, sokaklara dökülmüş beyinleri toplayıp yemek. Beyinleri yedikçe yeni bölümleri almanız ve yeni eşyalar edinmeniz mümkün.

YORUMLAR