Pocket Luna Cihaza göre değişir (Android)
Pocket Luna
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlar bizleri bekliyor.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Pocket Luna bir rol oyunu olarak karşımıza çıktı.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir çatı altında toplayan Pocket Luna, X.D. Global imzası ile geliştirildi ve uygulama marketlerin de yayınlandı. 6 Ağustos 2018’de son güncellemesini alan yapım zengin içeriğe sahip.

Oyun içerisinde küçük karakterler yer alıyor. Fantastik yaratıklarında yer aldığı yapımda arkadaşlarımız ile birlikte hareket ediyor ve bu yaratıkları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Kusursuz içeriklere sahip olan yapım grafik açıları bakımından da oldukça sağlamdır.

Basit kontrollerin sahip olduğu oyunda ses efektleri oyundaki aksiyonu ve gerilimi desteklemektedir. Oyuncular karakterlerine üstün yetenekler kazandırabilir ve düşman karşısında bu özelliklerini kullanabilirler.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuları karşı karşıya getiren mobil rol oyunu bünyesinde birbirinden farklı karakterlere de ev sahipliği yapmaktadır. Oyuncular yeni sınıflar açarak karakterlerini daha yetenekli hale getirebilirler. Bazen hızlı koşma bazen de uçma gibi yetenekler oyunculara sunulacak. Pocket Luna Android platformunda ücretsiz olarak oynanan bir rol oyunudur.

YORUMLAR