Pocket Mine 2 1.3.0.5 (Android)

Pocket Mine 2

Pocket Mine 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Mine 2, uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir madencilik oyunu.

Pocket Mine 2, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir madencilik oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Pocket Mine 2, ilk oyunun üzerine epey bir özellik koymuş bir şekilde karşımıza çıktı. Açıkçası ilk oyun da epey eğlenceliydi fakat bu sefer çok daha sürükleyici ve uzun soluklu bir deneyim sunuluyor.

Pocket Mine 2'de tıpkı ilk oyundaki gibi yine kazmasını eline alıp yerin derinliklerine doğru kazmaya başlayan karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Basit dokunma hareketleri ile yönetebildiğimi bu karakterin temel amacı değerli materyalleri toplamak ve bunları nakit paraya çevirmek. Yerin altı sürprizlerle dolu olduğu için karşımıza ne çıkacağı belli olmuyor. Bazen çok değerli bazen de aşırı değersiz materyallerle karşılaşabiliyoruz.

Paramızı biriktirdikçe kendimize yeni ekipmanlar alabiliyoruz. Güçlü ekipmanlar daha derinlere kazmamızı sağlıyorlar. Ne kadar derine inersek değerli obje bulma şansımız da aynı ölçüde artıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz bonuslar ve güçlendiriciler Pocket Mine 2'de de mevcut. Bu öğeler bölümler esnasında hatırı sayılı avantaj elde etmemizi sağlıyorlar.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Pocket Mine 2 kesinlikle uzun süreli oynanabilecek bir oyun.

YORUMLAR