Pocket Mine 3 1.9.2 (Android)

Pocket Mine 3

Pocket Mine 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Mine 3, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve bir madenci olarak derinlerdeki dünyayı keşfedeceğiniz keyifli bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Pocket Mine 3 mobil oyunu, bir madenci olarak blokları kırdıkça yeni dünyalar keşfedeceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Pocket Mine 3 mobil oyununda seri oyun akışı ve kaliteli grafikler öne çıkıyor. Oyunda bir madenci olarak oynuyorsunuz. Elinde kazma olan madencinin yolculuğuna eşlik edeceğiniz Pocket Mine 3 mobil oyununda tek yapmanız gereken ekrana tıklayarak kazmayı bloklara vurmak ve diplere doğru ilerlemek.

Diplere indikçe yeni dünyalar keşfetmek sizin Pocket Mine 3 mobil oyununda önceliğiniz olmalı. Bilmediğiniz bir dünyaya kazma vuracak ve en dibe ulaşmaya çalışacaksınız. Ancak kazma vuruş sayısının da kısıtlı olduğunu belirtelim. Yani ne kadar hızlı aşağı inerseniz o kadar avantaj olacaktır. Aksi takdirde siz en dibe inmeden önce vuruş sayınız sona ererse oyunda başarısız oluyorsunuz. Yükseltme kartlarıyla ekipmanlarınızı güçlendirebilir ve hatta diğer oyuncularla kart transferi yaparak ihtiyacınız olanları küçük bir dayanışmayla çözebilirsiniz. Oldukça keyif alarak oynayacağınız Pocket Mine 3 mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR