Pocket Story

Pocket Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pokemonlarla dolu bir dünyada savaşacağız.

Android platformunda macera oyunları arasında yer alan Pocket Story ile renkli bir dünya bizleri bekliyor.
Çarpıcı grafiklere ve kaliteli bir atmosfere sahip olan yapıda birbirinden sevimli pokemonlar yer alıyor. Oyuncular bu pokemonlar ile dünya çapında savaşlara katılarak seviye atlamaya çalışıyorlar. Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Pocket Story, seviye sistemine sahiptir. Yani oyundaki canlıların belirli bir seviyesi bulunmaktadır.
Oyuncular pokemonlarının seviyelerini arttırarak daha etkili bir hale gelmesini sağlayabilir ve savaşlardan galip ayrılabilirler. Çizgi filmde gördüğümüz bütün pokemonlara yer veren yapım, bunlara ek olarak oyunculara yeni pokemon karakterleri de sunuyor.
Ses efektleri ve animasyonları ile oldukça başarılı olan oyun, grafikleri açısından oyunculara net bir görüş açısı sunuyor. En son güncellemesini 16 Nisan’da alan yapım, Android platformunda 10 binden fazla oyuncu tarafından sabırsızlıkla oynanmaktadır. Aksiyonun ve rekabetin tavan yaptığı oyunda, bizleri birbirinden farklı görevler ve ödüller bekliyor. 400’den fazla orijinal pokemonun yer aldığı oyunda, çeşitli ligler de oyunculara sunuluyor.
 

YORUMLAR