Police Car Sniper

Police Car Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Car Sniper, polis arabasıyla suçluları takip edip yakalayacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.

Bir polis yada kahraman olmayı hayal ediyorsanız, Police Car Sniper bu hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz bir Android aksiyon oyunu. Hem araba sürüp hem suçluları öldüreceğiniz bu oyun, yarış ve aksiyon oyun kategorilerini bir araya getiriyor.

Bir polis memurunu canlandıracağınız oyunda, polis arabası ile şehirde turluyorsunuz. Telsizden anonsları dinleyerek suç mahallerine gitmeniz gereken oyunu, Kanal D'nin yıllardır yayınladığı Arka Sokaklar dizisine benzetebilirsiniz. Telsizden aldığınız suş işlenen yerlere arabanız ile giderek suçluları öldürmeniz gerekiyor. Oyundaki suçlular genellikle çok tehlikeli olduğu için tutuklamaya yada yakalamaya çalışmanız gerekiyor. Sniper silahınızı kullanarak direkt olarka öldürebilirsiniz. Fakat çok tehlikeli oldukları için dikkat etmeniz gerekiyor yoksa sizde suçluların kurbanlarından bir tanesi olabiliyorsunuz.

Gerçekçi polis siren ve telsiz sesleri ile birlikte, oldukça gerçekçi polis arabası süreceğiniz oyunda arabanın kontrolünü ekranın sağ ve sol altında bulunan gaz, fren ve direksiyon ile sağlıyorsunuz. Suç yerine vardığınız inerek keskin nişancı tüfeğinizi çıkartarak suçluları aşağı indirmelisiniz.

Heyecanlı ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Police Car Sniper'ı Android telefon ve tablet sahipleri ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorlar. Eğer boş vakitlerinizi geçirecek yada canınız sıkıldığında oynayacak bir oyun arıyorsanız Police Car Sniper'ı mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.