Police Dog Chase: Crime City

Police Dog Chase: Crime City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir K9 polis köpeği aksiyon oyunu arıyorsanız bu simülasyon tipi denemeye göz atabilirsiniz.

Narkotik polisinin bir vazgeçilmezi haline gelen K9 polis köpekleri oyun karakteri olunca ne mi olur? Android için çıkan Police Dog Chase: Crime City gibi bir temayla karşımıza çıkabilir mesela. Tehlikeli bir şehirde suç oranları yüksekken insan gücünün yetmediği yerde bu şehrin kahraman köpeği işi devralıyor. Bu köpeği elbette siz kontrol ediyorsunuz ve karşınıza çıkan olası senaryolarda suçluları etkisiz hale getirip şehrin kahramanı olduğunuzu göstermeniz gerekiyor.

Pek benzeri olmayan bir türde karşımıza çıkan bu oyunda zaman zaman Goat Simulator'dan alıştığınız bir gerçeklik var. Popüler keçi oyunundaki glitch durumları istismar edilirken bu oyunda o kadar çok glitch bulunmuyor ama sıfır hata ile karşılaştığımızı söylemek de güç. Gerçekçilik aktarmak isteyen bir oyun için bu biraz düşündürücü. Suçun bol işlendiği aktif bir dünyada oynasanız da oyunun kendisi açık dünya dinamiklerini kullanmadan bölümlerden oluşan bir yapı sunmayı tercih etmiş. Yapım aşamasında bu işlemin zor olacağına kanaat getirilmiş olması yüksek bir ihtimal.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun her yaştan insanın vakit geçirebileceği şekilde tasarlanmış ve uygulama içi satın alma menüsüne sahip değil. Arada bir reklam ekranlarıyla karşılaşabilirsiniz ama bunu da durdurmak için kablosuz bağlantıyı etkisiz hale getirebilirsiniz.

YORUMLAR