Police Moto Driver

Police Moto Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Moto Driver, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu.

Police Moto Driver, aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden ve tamamen ücretsiz olarak sunulan bir yapım.

Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere geliştirilmiş olan bu oyunda suçlulara karşı duran bir polisin kontrolünü ele alıyoruz. Şehirde terör estiren suçluları yakalamak için motosikletine atlayan bu polis trafiğin durmadan aktığı yollarda dip gaz ilerleyerek adaleti sağlamaya çalışıyor. Bu mücadeledeki en büyük yardımcısı ise tahrip gücü yüksek makineli silahları ve son teknoloji motosikleti.

Police Moto Driver'da sonsuz koşu oyunlarında karşılaşmaya alışkın olduğumuz bir atmosfere yer verilmiş. Kontrolümüzdeki polis düz yolda kendi kendine ilerliyor ve biz de şerit değiştirerek suçluları vurmaya çalışıyoruz. Bu noktada en çok dikkat etmemiz gereken nokta masumlara asla zarar vermemek. Suçluları ayırt edebilmemiz için araçlarının üzerinde suçlu olduklarını belirten bir işaret taşıyorlar. Bu araçları vurmamız gerekiyor.

Oyunda birçok silah ve motosiklet seçeneği mevcut. Oyuna başladığımız zaman silahlar ve motosikletler ekranda sunuluyor ve okları kullanarak aralarından seçim yapabiliyoruz. Silah ve motosiklet seçeneklerine ek olarak oyunda gece ve gündüz modu da bulunuyor. Çeşitliliğin bol olması güzel bir ayrıntı.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Police Moto Driver, aksiyon odaklı oyunlar oynamak isteyen herkesin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR