Police Motorcycle Simulator 3D

Police Motorcycle Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Motorcycle Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor oyunu

Police Motorcycle Simulator 3D eğer heyecanlı hırsız polis kovalamacalarına katılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil polis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis simülatörü olan Police Motorcycle Simulator 3D'de New York şehrine konuk oluyoruz. Mafyalar ve çeteler tarafından işgal edilmiş olan bu şehirde organize suçu durdurabilmek için kararlı polislere ihtiyaç duyuluyor. İşte biz de bu polislerden birinin yerine geçerek oyuna dahil oluyoruz ve kanundan kaçan suçluların peşine düşüyoruz.

Police Motorcycle Simulator 3D'de polis aracı olarak havalı motorları kullanıyoruz. Motorumuza atladıktan sonra sokaklara çıkıyoruz ve trafik içerisinde yol almaya çalışıyoruz. Oyun içinde farklı görev türleri yer alıyor. Bu görevleri tamamlamak için ise hızlı ve bir o kadar da dikkatli olmamız gerekli.

Police Motorcycle Simulator 3D içinde farklı motor türleri bulabilmeniz mümkün. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.