Police Quad Chase Simulator 3D (Android)

Police Quad Chase Simulator 3D

Police Quad Chase Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Police Quad Chase Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir polis oyunudur

Police Quad Chase Simulator 3D oyunculara heyecanlı hırsız - polis kovalamacalarına katılma imkanı veren bir mobil polis oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Police Quad Chase Simulator 3D'de bulunduğu şehri suç ve suçlulardan arındırmaya, çeteleri temizlemeye ve mafyaya son vermeye çalışan kahraman bir polisin yerine geçiyoruz. Bu iş için de sokaklara çıkarak suçlulaırn yerini tespit ediyor, onları yakalamaya çalışıyoruz. Police Quad Chase Simulator 3D bize oldukça ilginç polis araçlarını kullanma imkanı veriyor.

Police Quad Chase Simulator 3D'nin oyun yapısı basit bir GTA klonu olduğunu gösteriyor. Oyunda kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Kullandığımız araçlar ise ATV olarak adlandırılan geniş lastikli arazi araçları. Suçluları kovalarken bu araçlarımızın üzerinde izleriniz sürüyor, onlara yaklaştığımızda aracımızdan inerek onları durduruyoruz.

Police Quad Chase Simulator 3D'nin grafik kalitesinin düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Fakat oyun eski model Android telefonlarda da çalışabiliyor.

YORUMLAR