Pratik Bilgiler Rehberi

Pratik Bilgiler Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pratik Bilgiler Rehberi ile hayatımızı kolaylaştıracak bilgilere ulaşabiliyoruz

Pratik Bilgiler Rehberi hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarını ve kullanışlı bilgileri bir araya toplayan bir yardımcı araçtır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Pratik Bilgiler Rehberi sayesinde normalde hiç aklımıza gelmeyecek bir yöntemle büyük zorluk çektiğimiz durumları atlatabilmek için kullanabileceğimiz çözümlere tek dokunuşla ulaşabiliyoruz. Güncel hayatımızdaki birçok alanda kullanılabileceğimiz ipuçları içeren Pratik Bilgiler Rehberi'nde gerek mutfak olsun gerek temizlik olsun birçok bilgi hizmetimize sunuluyor. Örneğin; evinizde kalabalık bir misafir grubu ağırladınız ve bütün yemek takımınıza pişirdiğiniz balığın kokusun sindi ve bu kokuyu çıkarmak istiyorsunuz veya sigara kokusundan nefret ettiğiniz halde sigara içilen ortamlarda bulunmak zorunda kaldınız ve bu kokudan kurtulmak istiyorsunuz. İşte Pratik Bilgiler Rehberi size bu tip durumlarda yardımcı olabilecek çözümleri bir araya topluyor.

Pratik Bilgiler Rehberi düşük boyutlu bir uygulama ve çalışırken Android cihazınız yorulmuyor. Uygulama hemen hemen tüm Android cihazlarda çalışabilmekte.

YORUMLAR