Prey Day: Survival - Craft & Zombie 1.21 (Android)

Prey Day: Survival - Craft & Zombie

Prey Day: Survival - Craft & Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerilim yüklü sahnelere hazırlanın.

Ücretsiz bir mobil MMORPG oyunu olan Prey Day: Survival - Craft & Zombie, Android platformunda yükselişe geçti.

Pragmatix tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Prey Day: Survival - Craft & Zombie’de bizleri kaliteli grafikler bekliyor. Aksiyon dolu dakikalar yaşayacağımız oyunda, bizleri birbirinden farklı alanlarda çeşitli görevler bekliyor. Oyun içerisinde zombiler ile savaşacak ve hayatta kalabilmek için mücadele edeceğiz. 

Oyun içerisinde zombileri öldürebilmemiz için bizlere çeşitli mühimmat ve silahlar sunuluyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı yaratıklar da yer almaktadır. İşimizi zorlaştıracak olan bu yaratıkları da etkisiz hale getirerek oyunda ilerlemeye çalışacak ve görevleri başarı ile tamamlayacağız. 2D grafiklerin yer aldığı yapımda, yeni bölgeler araştıracak ve keşfedeceğiz. Değerli kaynakları işleyerek kendimize yeni silahlar satın alabilecek ve karakterimize yardım edeceğiz. 

Zombilerle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışacak ve çeşitli zorluklarla baş edeceğiz. Oyun içerisinde açlık, susuzluk, soğuk ve daha fazlası işlerimizi oldukça zorlayacak. Buna ek olarak oyun içerisinde hayatta kalmak oldukça zor olacaktır.
 

YORUMLAR