Prince Charming's Beard Salon 1.0 (Android)

Prince Charming's Beard Salon

1.0
Prince Charming's Beard Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prince Charming's Beard Salon, prensin saçını ve sakalını yakışıklı olabilmesi için yapmanız gereken hem eğlenceli hem de öğretici bir Android oyunu.

Prince Charming's Beard Salon, adından da nasıl bir oyun olduğunu anlayabileceğiniz üzere bir erkek saç ve sakal yapma oyunu. Fakat bu oyunda saçını ve sakalını keserek yapmanız gereken kişi, yani yakışıklı olması gerekne kişi bir prens ve katılacağı balo öncesinde prensese güzel gözükmek istiyor. Prensimiz için güzel bir saç modeli seçerek sakallarını da saçına uygun keserek en iyi şekilde hazırlamanız gerekiyor.

Eğer hayalinizdeki meslek yetenekli bir berber olmaksa bu oyun sizin için oldukça eğlenceli olabilir. Ayrıca sadece zaman geçirmek için de oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi.

Önemli bir randevusu bulunan prensi bu buluşma için en güzel ve yakışıklı şekilde hazırlayabileceğinizi düşünüyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirip oynamalısınız.

Sorunsuz kontrollere sahip olan oyun, klasik salon oyunları temasına sahip. Saç ve sakal bakımı dışında prensi giydirebilmeniz için bir çok kıyafet seçeneğinin de yer aldığı oyunda prensi baştan aşağı siz hazırlıyorsunuz. Traş yaparak saç ve sakallarına şekil verebilmeniz için tüm berber araçlarının sunulduğu oyunda prensin prenses karşısında güzel gözükmesi oldukça önemli. Bu nedenle prensin saç, sakal ve kıyafetlerini seçip hazırlarken dikkatli olmanız gerekiyor.